Twoje Pokoje - nasza w tym głowa!

Świetnie, że możemy się poznać.

Mam na imię Tyberiusz mam 39 lat – można powiedzieć, że od zawsze jestem blisko tematu turystyki – rodzice od ponad 40 lat prowadzą kwatery nad polskim morzem.

Wspólnie z moją partnerką od 15 lat także jesteśmy kwaterodawcami. Jednocześnie, przez blisko 15 lat, byłem związany z branżą motoryzacyjną – stanowiska od obsługi klienta do dyrektora zarządzającego. To dzięki tym doświadczeniom prowadzę swoją działalność – mały biznes oparty na dużych rozwiązaniach.

Od zawsze interesuję się nowymi rozwiązaniami z zakresu marketingu obiektów turystycznych i wdrażam je w swoim biznesie. Przez lata testowałem je na własnej skórze – Booking.com, Google czy Facebook pozwoliły mi wykorzystać potencjał moich kwater. Z czasem zacząłem wspierać znajomych oraz przyjaciół – z sukcesami. Tak powstał pomysł na powstanie firmy Twoje Pokoje.

Chcę pomóc lokalnym kwaterodawcom wejść w XXI wiek i zwiększyć ilość ich rezerwacji. Na co dzień żyję w myśl zasady “Kto nie idzie do przodu ten się cofa”. Podchodzę jednak do niej z rezerwą, pamiętając o maksymie Pana Jacka Walkiewicza “A jak się przewrócę? To się podniosę! A jak się nie podniosę? To sobie poleżę! A potem? A potem wstanę i pójdę dalej!”.

Projekt “Twoje Pokoje” to nowe wody. Ogromne wyzwanie i spełnienie marzeń. Przekonanie, że kwaterodawcy, że Ty zasługujesz na więcej.