Rezerwacje, wizerunek, widoczność w sieci.

Wiemy, jakie są największe wyzwania prowadzenia kwater. Chcemy, byś mógł ich uniknąć – stąd nasza oferta. Zobacz, co zyskujesz, pracując z nami.

01

Kalendarz, który pracuje za Ciebie

Wyobraź sobie wszystkie rezerwacje w jednym miejscu. Booking, rezerwacje przez stronę, zapisy telefoniczne przedstawione w prosty i czytelny sposób. który pozwoli Ci uniknąć pustych miejsc w kalendarzu. To właśnie rozwiązanie, które oferujemy. Uniknij pustych weekendów, krótkich rezerwacji, które nie pozwalają na zapełnienie Twojego kalendarza. Dzięki naszym rozwiązaniom wynajmiesz łatwiej, szybciej i bardziej efektywnie.

Before After

02

Wizerunek, który pozwala wyróżnić się z tłumu

Turyści kupują oczami - to nie nasza opinia, to fakt! Szybkie, profesjonalne, ładne strony internetowe przyciągają więcej potencjalnych klientów. Dobrze zrobiona sesja zdjęciowa potrafi odmienić los sezonu wakacyjnego o 180 stopni. Zdjęcia z drona i wirtualne wycieczki pozwalają wybić się spośród natłoku innych kwater. W naszym pakiecie Biznes Pro znajdziesz wszystkie rozwiązania, które spowodują, że to właśnie Twoje Kwatery będą wyglądać najlepiej.

Previous slide
Next slide

Sprawdź strony naszych klientów

sea colors

Apartameny Sea Colors

lesnewhite

Domki Leśne Zacisze

filip

Filip Pokoje Osłonino

Blizniak

Willa Blizniak

cichy

Cichy Domek

BlizniakII

Willa Bliźniak II

03

Widoczność w sieci, Twoje okno dla dodatkowych rezerwacji

Prowadzenie mediów społecznościowych potrafi być wyzwaniem. Regularne postowanie, aktywność, tworzenie rolek i aktywne wykorzystywanie grup turystycznych wymaga czasu. Z nami to nie musi być problemem. W ramach pakietu Marka Premium poprowadzimy Twoje kanały za Ciebie!